
4X4 HDMI MATRIX SWITCH VIDEO WALL CONTROLLER 4 HDMI INPUT/OUTPUT
$199.18
RC COMPLETE 801 PCB CRAC MB SPARE PART
Request pricing
Pricing for this item is configured per-order. Add it to your inquiry below and we'll send a tailored quote.
Adding to inquiry lets you bundle multiple products into a single quote request.
Precision Air Conditioning with maximum flexibility.
| Depth | 10.1" |
|---|---|
| Width | 17" |
| Height | 7.3" |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | RC Complete 801 PCB CRAC MB |
| Product Type | Carrier Rooftop Air Conditioner Circuit Board |
| Country of Origin | China |
| Packaged Quantity | 1 |
| For Country/Region | United States |
| Weight (Approximate) | 3.53 lb |
| REACH Declaration URL | https://checkaproduct.se.com/DistantRequestDispatcher.aspx?action=exportPdfReach&pid=66020103&lang=en-us |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | W0P2340 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com |
| Additional Warranty Information | 1 year repair or replace |
More in UPS from APC SCHNEIDER ELECT IT DIRECT SHIP and similar brands




Ask us about compatibility, pricing tiers, lead time, or anything else. We typically reply within one business day.