California Proposition 65 Warning
HP 200ADF ROLLER REPLACEMENT KIT
HP 200ADF ROLLER REPLACEMENT KIT
Adding to inquiry lets you bundle multiple products into a single quote request.
Overview
Features
Extend the life of your scanner and maintain its high-quality performance.
This replacement roller and separation pad kit reduces interruptions caused by normal assembly wear.
Get back to business quickly and maintain productivity - this replacement roller and separation pad is easy to install.
Tech Specs
| Depth | 2" |
|---|---|
| Width | 2.7" |
| Height | 1" |
| Brand Name | HP |
| Manufacturer | HPI SOURCING - NEW |
| Product Name | 200 ADF Roller Replacement Kit |
| Product Type | Roller |
| Compatibility | <b>HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP Printers:</b> <ul> <li>M577c</li> <li>M577dn</li> <li>M577f</li> </ul> |
| Weight (Approximate) | 1.41 oz |
| Additional Information | Page yield (black and white) Approximately 75,000 pages |
| Manufacturer Part Number | B5L52A |
Related Products
More in L-SUPL from HPI SOURCING - NEW and similar brands
HP LJ 4100 ROLLER KIT
HP PAPER PICK-UP ROLLER ASSEMBLY
HP M604/605/606 TRSNFR ROLLER ASSY
More from HPI SOURCING - NEW
Other products available from this brand
Have a question about this product?
Ask us about compatibility, pricing tiers, lead time, or anything else. We typically reply within one business day.



